Rozwiązanie konkursu „Pstryknij fotkę Przedwiecznemu”.

Autor:

Kategoria:

Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn (W swym domu w R’lyeh śniąc czeka martwy Cthulhu).

Cthulhu Game Day 2016Drodzy czytelnicy, kultyści, badacze i wszyscy zainteresowani, dzisiaj prezentujemy Wam zdjęcie laureata konkursu „Pstryknij fotkę Przedwiecznemu”. Przez okres dni 20-27 sierpnia 2016 r. czekaliśmy na zdjęcia z Waszych rozgrywek w ramach Cthulhu Games Day 2016. Chcieliśmy zobaczyć, jak radzicie sobie z tymi okropnościami we współczesnych planszówkach. Nasze mackowe żądze zostały zaspokojone. 

Jury nie miało łatwo, z przesłanych prac dwie wysunęły się na czoło. Atmosfera robiła się gęsta, burza mózgów iskrzyła wyładowaniami, a macki kosmicznego Cthulhu szalały w całej redakcji nie szczędząc razów dla członków jury (dostałem w oko, a mam tylko jedno!). Ostatecznie zwycięzca został wybrany i teraz sam będzie mógł sobie wybrać nagrodę aby poddać się szaleństwu na planszy.

Zwycięzcą konkursu „Pstryknij fotkę Przedwiecznemu” zostaje Bartłomiej Niespodziński.

Fotografia, która przyniosła autorowi zwycięstwo i chwałę oraz uznanie w oczach redakcyjnych kultystów (tak naprawdę Cthulhu sam wyprosił aby to był on):

Eldritch Horror - Cthulhu/ fot. Bartłomiej Niespodziński
Eldritch Horror – Cthulhu/ fot. Bartłomiej Niespodziński

Bartkowi serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy (przystanekplanszowka@gmail.com) w celu ustalenia wybranej nagrody i adresu do wysyłki.

Wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w konkursie, niech macki będą z Wami!

Dziękujemy również Wydawnictwu Galakta

Galakta

za przekazanie konkursowej nagrody

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także