TOP Kitchen – patronat medialny

Autor:

Kategoria:

W najbliższy poniedziałek startuje nowe TOP Kitchen, w którym każdy z was, nawet jeżeli dziś potraficie jedynie ugotować wodę na herbatę, będzie mógł zostać mistrzem noża i patelni w swojej własnej restauracji…

O zawartości pudełka i mechanice gry pisaliśmy kilka dni temu, więc jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tym projekcie, koniecznie tam zajrzyjcie. Dzisiaj pragniemy Was poinformować, że jest nam niezmiernie miło objąć TOP Kitchen patronatem prasowym. Od zawsze było nam blisko do produkcji rodzimych autorów. Uwielbiamy również zerkać na to, jak planszówka prezentuje się na początku swojej drogi, a następnie zmienia się, ewoluuje, aby osiągnąć swoją ostateczną formę.

Już 12 września, a więc w najbliższy poniedziałek, o godzinie 12:00, na platformie wspieram.to rozpocznie się kampania zbiórki środków na wydanie gry. Tymczasem, aby podrażnić wasze „planszówkowe kubki smakowe” i zaostrzyć apetyt na ten tytuł, zapraszamy do oglądania przygotowanej przez autora, Mariusza Milewskiego zapowiedzi TOP Kitchen.

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także