Dominion Imperium w sklepach i… na czytnikach

Autor:

Kategoria:

Dominion Imperium w polskiej wersji językowej trafił już do graczy, którzy wsparli kampanię na wspieram.to. Gra trafiła także do sklepów. Lecz to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Dominiona. Games Factory Publishing przygotowało dla nich jeszcze jedną niespodziankę – instrukcję na czytniki ebooków.

Dominion Imperium, to w mojej opinii jeden z najlepszych dodatków do gry Donalda X.Vaccarino. Autor pokazał, że nie odcina kuponów od starego hitu i ciągle potrafi rozwijać serię tak, byśmy sięgając po kolejne pudło czuli znów przyjemny powiew świeżości. Dziesiąte z kolei rozszerzenie dodaje m.in. mechanikę długu, stosy dzielone, typ kart Gromadzenie, story mieszane, karty Krajobrazu. O tym na ile te nowinki wpływają na rozgrywkę przeczytać możecie w naszej recenzji: link.

Polski wydawca przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla wspierających. Jest to instrukcja na czytniki ebooków (formaty ePUB i mobi), która zawiera w wszystkie instrukcje do tej pory wydanych przez GFP części Dominiona. Dodatkowo, by ułatwić wyszukiwanie informacji o poszczególnych kartach, wersja na czytniki zawiera na końcu opis wszystkich kart Królestwa w porządku alfabetycznym. Aby pobrać pliki wystarczy kliknąć na link: ePUB, mobi.

A poniżej prezentujemy kilka zrzutów ekranu z wersji na czytniki Kindle:

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także