Konkurs „Huzia!” rozstrzygnięty! Kto zakrzyknął najlepiej?

Autor:

Kategoria:

Nadeszła chwila, gdy wszem i wobec ogłosimy, któż z zacnych panów i pięknych białogłów stanie w blasku chwały i zostanie zwycięzcą w naszym konkursie „Huzia!”. W jego ręce trafi pudło nieprzeciętnej urody – Liberum Veto od wydawnictwa VETO. Cóż to za gra? Przeczytacie tutaj.

Zadanie było proste – należało wybrać jedną z czterech występujących w grze Liberum Veto frakcji (Wiśniowieccy, Awanturnicy, Radziwiłłowie lub Dworscy) i wymyślić dla niej zawołanie.

Przez ostatni tydzień (1-8 marca) przesyłaliście nam swoje okrzyki bojowe i zawołania szlacheckie. Dostaliśmy ich naprawdę sporo i wybór nie był prosty. Ale pojawiło się takie zawołanie, które sami mamy ochotę wykrzykiwać, idąc w bój 😉 A brzmi ono:

„Szast-prast! Najazd!”

Tym samym zwycięzcą został Hubert Nastały! Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy (przystanekplanszowka@gmail.com) w celu ustalenia wybranej nagrody i adresu do wysyłki.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Po trzykroć chwała Wam!

Dziękujemy również Wydawnictwu Veto za przekazanie konkursowej nagrody.

Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Długo myślała, że szukanie hobby zostanie jej hobby... Ale gdy odkryła świat gier planszowych, od razu wpadła po uszy. Jak to kobieta, uwielbia ładne gry, najlepiej pełne gadżetów, ale bynajmniej nie infantylne - kooperacja z motywem zdrajcy, negatywna interakcja, nieprzewidywalne zwroty akcji i na koniec wielkie "BUM!" - to jej żywioł.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

1 KOMENTARZ