Gramy na GRAMY. Rozstrzygnięcie konkursu

Autor:

Kategoria:

Nadszedł moment rozstrzygnięcia konkursu Gramy na GRAMY. Dwie osoby otrzymają dwudniowe wejściówki ufundowane przez organizatora Festiwalu GRAMY, Wydawnictwo Rebel.pl . 

Zadanie nie należało do trudnych, tak, aby nie odciągać waszej uwagi od przygotowań do Festiwalu. Bo program w tym roku jest naprawdę bogaty, zatem warto już zacząć planować gdzie w danym momencie najlepiej być. Na prelekacjach? Stoiskach wystawców? W games roomie? GRAMY to okazja, by radośnie spędzić weekend.

Zadanie konkursowe nie należało to trudnych. Należało napisać w jaką grę chcielibyście zagrać podczas GRAMY. Spośród przesłanych odpowiedzi wybraliśmy dwie. Ich autorzy otrzymają dwudniowe zaproszenie na Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi GRAMY w dniach 18-19 listopada.

(werble)

Nagrody w konkursie Gramy na GRAMY otrzymują: Robert Kubasiński oraz Mateusz Ćwikła.

A oto nadesłane odpowiedzi:

Podczas Festiwalu GRAMY chciałbym poćwiczyć rozgrywkę w Legendarni wynalazcy. Nie ma jej jeszcze w wypożyczalni, ale pewnie goście festiwalu będą można pograć w nią na stoisku. Słyszałem, że następne organizowane przez Rebel Mistrzostwa Polski mogą wiązać się z właśnie grą. Tak czy inaczej wygląda na grę bardzo familijną, a właśnie takie lubi cała moja rodzinka. (Robert Kubasiński)

ja chetnie zobaczyl bym na Festiwalu Gramy… Dodatek do Gry DOMEK – Słoneczna 156! To idealna okazja by obok mistrzostw Polski w podstawowa wersje gry, zrobic prezentacje tego dodatku na który osobiscie ostrze sobie ząbki oraz mam nadzieję zakupić go na Targach jeśli mi się oczywiście spodoba. Ale znając podstawową grę to myśle, że dodatek bedzie jak wisienka na torcie więc będzie to must have zakup! (Mateusz Ćwikła)

Gratulujemy zwycięzcom, skontaktujemy się z Wami drogą mailową. Jak już będziecie na miejscu, wypatrujcie Agaty i Mateusza w koszulkach Przystanku Planszówka (oraz  z mikrofonem Radia Uniwersytet) i koniecznie podzielcie się wrażeniami z festiwalu.

Dziekujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę – już niedługo kolejne konkursy, zatem też okazja, by tym razem coś wygrać. Na koniec dziękujemy Wydawnictwu Rebel.pl za ufundowanie nagród. Do zobaczenia na festiwalu!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także