Zrób zdjęcie Yeti. Wyniki konkursu

Autor:

Kategoria:

Yeti istnieje! Spłynęło do nas wiele zdjęć dokumentujących tego tajemniczego stwora. Wybór zwycięzcy w naszym konkursie nie był łatwy….

Okazuje się, że Yeti spotkać można nie tylko w odległych zakątkach Himalajów. Znaleźliście ślady jego bytowania w Bieszczadach i nizinach. Skradał się niczym cień w lasach, stał radośnie na narciarskim szlaku, widywano go w świecie realnym i wirtualnym. Czasem Yeti mocno się kamuflowało udając auto i cukierki. Trafiliście także na dziecko Yeti, które dopiero raczkowało. Przesłaliście pojedyncze zdjęcia i całe historie. Bo jak widać Yeti to nie tylko wymysł kryptozoologii!

Ale nagroda w postaci gry Yeti od Wydawnictwa Lucrum Games jest jedna. Zatem w burzliwych dyskusjach toczonych do ostatniej minuty przed ogłoszeniem wyników musieliśmy wyłonić jedną osobę. Zwyciężyło zgłoszenie nadesłane przez p. Małgorzatę Turant, która spotkała Yeti podczas długiej i wyczerpującej rodzinnej wędrówki po Górach Zabawkowych…

Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie bardzo dziękujemy i zachęcamy do zaglądania na nasz portal, gdzie czekać będą na was kolejne audycje, recenzje, newsy i za jakiś czas także konkursy.

Dziękujemy także sponsorowi nagrody, Wydawnictwu Lucrum Games, które zorganizowało internetową rozgrywkę bloggerów i youtuberów w grę Jak wściekłe psy, w której to nasza redaktorka Agata wraz z Kaczmarem z Geek Factor wygrali dla was nagrody.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj